Betonovej Bez - sněžilo z holuba (samonáklad 2009) lisované CD

Kapela po téměř 12ti letech své existence natáčí CD v profesionálním brněnském studiu Indies. Výsledkem je výborný zvuk který si posluchači mohou vychutnat na kvalitním lisovaném mediu.
Booklet vytvořila výtvarnice Miroslava Šulcová
Vše pak pokřtil Déma ze Znouzectnosti.

  obsah CD:
 1. život
 2. noc byla
 3. tři básně o jídle
 4. masakr
 5. maškaráda
 6. krajina zimní
 7. zlo
 8. zámek
 9. dál, výš a hloub
   

CD si můžete poslechnout také na serveru http://bandzone.cz/betonovejbez, nebo je možné si jej zakoupit na všech našich koncertech, na internetovém obchodě Dřevěná cikáda případně po domluvě přes mail i jinde.Betonovej Bez - 3 lopaty betónů (samonáklad 2005)

Na desce jsou 3 x čtyřmi skladbami zachycena tři stádia vývoje skupiny, a můžeme tak okusit různých přístupů a různých forem v rozmanitých personálních obměnách. "Stále stejný však zůstává kakofonní sukot připomínající rachitické rachocení míchačky na beton, který vytváří onu nezkorumpovatelnou kvalitu šedé hmoty", jak uzavírá úvodní slovo tohoto bilančního alba.

  obsah CD:
 1. 3x Ivan W.
 2. kameny
 3. pytel na kosti
 4. císařské poselství
 5. komedianti
 6. lucretius
 7. saxofonista
 8. pojízdný hřbitov
 9. brána
 10. kašpárek
 11. lipo
 12. hokynář

třikrát ivan W.
kameny
pytel na kosti
císařské poselství
 

Toto CD je možné koupit na koncertech, v sekci kšeft na .: SOPEL :. Underground Pages nebo Vám ho na základě mailového požadavku zašleme. Cena je 85,- KčBetonovej Bez - demo (samonáklad 2003)

Toto CD vzniklo jako demo nahrávka nových skladeb s novým obsazením skupiny. Oproti předchozímu CD jsou tyto nahrávky chudší o housle, ale bohatší o barytonový saxofon

  obsah CD:
 1. pojízdný hřbitov
 2. komedianti
 3. lucretius
 4. saxofonista

pojízdný hřbitov
komedianti
lucretius
saxofonista
 
Betonovej Bez - rozjetá žížala (samonáklad 2001)

Toto CD zachycuje první studiové nahrávky skupiny nahrané na jaře a v zimě 2001. Kromě standardních nástrojů, které kapela používá dodnes, je na cd slyšet třeba i "kazoo, plech a imitace hlasů zvířat"

  obsah CD:
 1. brána
 2. kašpárek
 3. v opilosti (li po)
 4. zoo
 5. slunečnice
 6. bod zlomu
 7. hokynář's dance
 8. škraloup
 9. betonový město
 10. beton